GIDA'DA PROFESYONEL SEÇİM
Şirketimizin kurucusu Celal ÖZPINAR, 1960 yılında Ankara Kızılcahamam’da, Kızılcahamam Maden Suyu ve Karbondioksit üretimi tesislerini kurarak faaliyete geçirmiş ve 1979 yılına kadar işletmeyi sürdürmüştür. 1979 yılında bu işletmeyi yerel idareye devrederek, İstanbul’da gıda sektöründe satış dağıtım ve pazarlama alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Gedaş A.Ş. 2008 yılına kadar birçok gıda firmasının İstanbul Avrupa Yakası Distribütörlüğünü sürdürmüştür.

2008 yılı Ocak ayında Yozgat – Boğazlıyan ilçesinde kurulu olan Dondurulmuş Patates üretim tesisleri satın almıştır.

Şirketimiz, FROZENLİFE markası ile, mevcut catering pazarında kısa sürede bilinirliğini sağlamış ve dondurulmuş patates üretiminde sektörün öncü firmalarından biri konumuna gelmiştir.

"Dünyanın en büyük Dondurulmuş Parmak Patates üreticilerinden birisi olan McCain Grup’la yaklaşık 7 yılı aşkın süredir devam eden iş ortaklığımız gelişerek devam etmektedir".
2008 yılından bu yana Frozenlife ana markası ile faaliyet gösteren Gedaş A.Ş.’ nin üretim tesisleri Yozgat ili Boğazlıyan ilçesinde yer almaktadır. 90.000 m² arazi üzerinde 6.000 m² kapalı üretim alanı bulunan fabrikamız, satın aldıktan sonra, mevcut üretim hattı komple yenilenmek üzere makine yatırımları yapılmıştır.

2012 yılı sonlarında tüm yatırımlarımız tamamlanarak, yıllık paketlenmiş ürün kapasitesi 12.000 ton’dan 36.000 ton’a çıkartılmıştır.

Üretim tesislerimizin bünyesinde, 12.000 tonluk +7°C iklimlendirme sistemine sahip bilgisayar kontrollü hammadde deposu ve 10.000 tonluk -18°C soğuk hava depoları mevcuttur.

Üretimin her aşaması, hammadde kabulden depolamaya kadar, bilgisayarlı sistem ile kontrol edilmekte olup, kalite ve hijyen en üst standartlarda tutulmaktadır.
Kalite Güvence Departmanımız, yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini çoğaltma adına; üretimin ve dağıtımın tüm aşamalarını hassas bir şekilde kontrol etmektedir.


MİSYON VE VİZYONUMUZ

Sektöründe kaliteye azami önem veren sayılı firmalardan olma misyonuyla,

» Müşteri memnuniyetini,
» Kaliteden ödün vermemeyi,
» Butik bir üretici kimliğine bürünmeyi,
» Şirketimiz kaynaklarını en iyi şekilde kullanmayı,
» Doğal Kaynaklar ve Çevreyi Koruma bilinci ile hareket etmeyi,
» Üretimde, insan sağlığına ve azami hijyen şartlarını oluşturmaya gereken özeni göstermeyi,
» Bugüne kadar oluşturduğumuz mesleki ahlak anlayışımızı sektöre de yansıtmayı,
» İşimizi bu ilkeler doğrultusunda sürekli büyütmeyi,

HEDEF ve GÖREV edindik.
KALİTE ve GIDA POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz “Dondurulmuş patates çeşitlerinin işlenmesi, üretimi, paketlenmesi, ithalat, ihracatı ve satışı konusunda tabi olduğumuz yasal şartları ve standartları, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde tutarak, ürünlerimizi / hizmetlerimizi gıda güvenliği sağlanmış ve her seferinde istenilen kalitede üreterek müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemleri şartlarına uyarak sürekli iyileştirme felsefesi ile, ürün ve ürün kalitemizle ile uyumlu tedarikçilerimizle ve tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayacak ekip ruhu oluşturarak sektöründe öncü firmalardan olmaktır.
FROZENLIFE DAĞITIM

Yurt çapında ürün sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğumuz lojistik firmalar tarafından yapılmakta olup İstanbul ve Trakya bölgesinde kendi dağıtım araçlarımızla direkt dağıtım yapmaktayız. Ürünlerimize uluslararası ve ulusal birçok Fast Food zinciriyle birlikte hemen hemen tüm illerimizde olan bayilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.